بسم الله الرحمن الرحیم

 

امروز می توان تهران را به عنوان پایتخت شیعی جهان اسلام معرفی کرد. از این رو می بایست برای شهر تهران که ام القرای جهان اسلام به حساب می آید ، شأن و حرمتی قابل توجه را قائل شویم.
حفظ شأن شهر تهران ، رسالت سنگین نیروهای جهادگر شهربان ما می باشد و حفظ حرمت این پایتخت شیعی را نیز حریم بانان شهر ما برعهده دارند. پس زیبنده تر است که بگوییم شهربانان عزیز ما شأن بان و حریم بانان گرامی ما حرمت بانان ام القرای اسلامی می باشند.
همچنین بنا داریم در دوره از مدیریت شرکت ، به یکی از مغفول مانده ترین بخش های ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی که همان پرداختن به معماری اسلامی در شهرها است توجه نماییم و فرمایش رهبر معظم انقلاب را که فرمودند : (( در پایتخت شیعی جهان اسلام باید معماری اسلامی و ایرانی به چشم بخورد )) را با ایجاد انضباط عمومی در شهر و به عنوان ناظر مدیریت شهری به منصه ی ظهور برسانیم و این مهم را با روحیه جهادی موجود در نیروهای شهربان و حریم بان ان شاء الله به بروز و ظهور خواهیم رساند.
امیدواریم که نیروهای جهادگر شهربان و حریم بان ما در ظل توجهات حضرت زهرا (سلام الله علیها) و با دعای خیر و حمایت های شهروندان مکرم تهران بتوانند وظیفه ی خود که ایجاد و حفظ انضباط عمومی در این کلان شهر می باشد را به خوبی انجام دهند.

خداوند متعال را شاکرم که در این برهه ی زمانی روزی بنده را خدمت در مجموعه شهربان و در کنار همسنگران جهادگر شهربان و حریم بان قرار داده است. 

 

با آرزوی تهرانی همیشه سربلند    

فتاحیان          

 

تماس با مدیر عامل

اطلاعات تماس شما

پیام شما


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.