1397/7/28 12:56:20
بازدیدها: 174
  • ارسال به دوستان
  • print
مدیرعامل شهربان خبر داد:  برقراری انضباط شهری پیاده روی اربعین در تهران با ۳۵۰ نیروی شهربان

مدیرعامل شهربان خبر داد: برقراری انضباط شهری پیاده روی اربعین در تهران با ۳۵۰ نیروی شهربان

 

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران از برقراری انضباط شهری پیاده روی اربعین در تهران با ۳۵۰ نیروی شهربان در راستای تسهیل آمد و‌ شد و خدمت به عزاداران حسینی با همکاری شهرداری‌های مناطق خبر داد.  

سید امیر فتاحیان در گفتگو با خبرنگار شهری ایسنا، با بیان این‌که سرمایه بزرگ و گرانقدر اعتقادی هر انسان آزاده و حق طلبی، عشق و ارادت به سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع) است، گفت: راهپیمایی بزرگ اربعین در تهران برآمده از عشق و ارادت شهروندانی است که به هر دلیلی از قافله میلیونی راهپیمایی اربعین در کربلا جا مانده‌اند اما عاشقانه بر تعهد ایمانی خویش به آرمان عاشورا پایبندند. 

وی با تأکید بر این‌که مدیریت شهری و شهربان افتخار دارد که برقراری انضباط شهری راهپیمایی بزرگ اربعین در پایتخت را عهده‌دار است، افزود: جلسات هماهنگی شهربان با مناطق تهران در این خصوص برگزار شده و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، ۳۵۰ نیروی انضباط شهری با ۷۰ دستگاه خودرو و ۴۰ دستگاه موتورسیکلت در ۱۱ محور، انضباط شهری پیاده روی اربعین در تهران را از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برقرار خواهند کرد. 

مدیرعامل شهربان افزود: تمامی مناطق ۲۲ گانه در طرح برقراری انضباط شهری این مراسم معنوی با شهربان همکاری دارند و مناطق ۲۰،۱۶،۱۴،۱۳،۱۲،۷ به عنوان مناطق معین در این طرح فعال هستند. 

وی با بیان این‌که نیروهای شهربان از ساعت ۶ صبح روز سه‌شنبه(اربعین حسینی) در محورهای تعیین شده مستقر خواهند شد، خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی نیروهای انضباط شهری تا ساعت ۱۶ روز اربعین ادامه خواهد داشت.


تاریخ انتشار خبر: 97/07/28


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.