1397/7/28 15:18:48
بازدیدها: 245
  • ارسال به دوستان
  • print
بازیگر ایرانی: کلیپ منتشر شده سکانسی از یک فیلم سینمایی است نه از یک درگیری واقعی با دستفروش!

بازیگر ایرانی: کلیپ منتشر شده سکانسی از یک فیلم سینمایی است نه از یک درگیری واقعی با دستفروش!

کلیپی که در صفحات مجازی با عنوان درگیری ماموران انضباط شهری با یک دستفروش با اهداف خاص، منتشر شده، سکانسی از یک فیلم سینمایی است.

صالح میرزا آقایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفتگو با روابط عمومی شهربان شهرداری تهران در خصوص کلیپ منتشر شده در برخی صفحات اینستاگرامی که آن را به درگیری واقعی میان مأموران انضباط شهری تهران با یک دستفروش صاحب چرخ‌دستی در بازار بزرگ تهران ربط داده و اقدام به تحریک احساسات عمومی کرد‌ه اند، گفت: اولاً این کلیپ مربوط به سکانس یک فیلم سینمایی کوتاه است که اخیراً فیلمبرداری آن به پایان رسیده و ثانیاً در حاشیه مجتمع میلاد نور تهران ضبط شده نه در بازار تهران!

وی افزود: نام این فیلم سینمایی که از وزارت ارشاد مجوز دارد «بابا نان...» است که کارگردانی آن را خانم رها سرمدی بر عهده دارد و من هم به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارم. 

میرزا آقایی ادامه داد: داستان این فیلم درباره مردی است که دچار مشکلات مالی می‌شود و دو دختر حاضر در کلیپ، دختران او هستند. 

این بازیگر کشورمان گفت: انتشار این فیلم به عنوان کلیپی از درگیری واقعی بین مأموران شهرداری و دستفروشان در برخی صفحات اینستاگرام، نشان می‌دهد که برخی‌ها بدون تحقیق و آگاهی و از سر لجاجت، هر چیزی را که به دستشان برسد برای خودنمایی منتشر می‌کنند تا احساسات مردم را تحریک کنند. 

وی خاطرنشان کرد: با کمی دقت، هرکسی متوجه میشود که نوشته و آرم لباس‌هایی که تن مأموران داخل فیلم است با لباس واقعی و رسمی مأموران انضباط شهری کاملاً تفاوت دارد.  

 

 

 

تاریخ انتشار:1397/7/28

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.