1397/8/6 12:25:46
بازدیدها: 167
  • ارسال به دوستان
  • print
خلیل‌آبادی: برخورد با مخلان انضباط شهری وظیفه قانونی شهربان است||شورا از رویکرد جدید مدیریتی «شهربان» حمایت می‌کند

خلیل‌آبادی: برخورد با مخلان انضباط شهری وظیفه قانونی شهربان است||شورا از رویکرد جدید مدیریتی «شهربان» حمایت می‌کند

 

خلیل‌آبادی در گفتگو با «شهربان»:

برخورد با مخلان انضباط شهری وظیفه قانونی شهربان است

شورا از رویکرد جدید مدیریتی «شهربان» حمایت می‌کند

عضو شورای شهر تهران با بیان این‌که برخورد با مخلان انضباط شهری وظیفه قانونی شهربان است، اعلام کرد تغییر رویکرد مدیریتی «شهربان» مورد حمایت شورای شهر است. 
حسن خلیل‌آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با روابط عمومی «شهربان» با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در خصوص اهمیت و حساسیت مقوله «انضباط شهری» اظهار داشت: مردم باید باور کنند که خودشان باید از مسائل کالبدی شهر مراقبت کنند و این میسر نیست، جز با آگاه‌سازی مردم.
وی ادامه داد: علاوه بر فرهنگ‌سازی و آموزش، مراجع قضایی و انتظامی نیز باید شهرداری و شهربان را یاری کنند تا مدیریت شهری را به گونه‌ای اداره کند که به حقوق عمومی شهروندان تعرض نشود.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه به دلیل برخی ملاحظات، دستگاه‌های دیگر به شهرداری کمک نمی‌کنند و حتی بعضاً به متخلفان حوزه انضباط شهری کمک هم می‌شود؛ به همین دلیل، یک نگاه کلان‌نگر لازم است تا به صورت جامع با ریشه‌های تخلفات شهری و مُخلان انضباط شهری در حوزه‌های مختلف اعم از تخلفات شهرسازی و سدمعبر برخورد قانونی شود.
خلیل‌آبادی با بیان اینکه مردم نباید مسئولان انضباط شهری و مجموعه «شهربان» را یک قوه قهریه بدانند، اظهار داشت: این مسئله مستلزم آموزش و فرهنگ‌سازی در بین مردم است؛ در عین حال، ماموران انضباط شهری نیز باید مستمرا آموزش داده شوند، در چنین حالتی مردم حامی و پشتیبان «شهربان» خواهند بود.
وی تصریح کرد: اگر موضوع آموزش و فرهنگ‌سازی جدی گرفته نشود و مسئله انضباط شهری درگیر ملاحظات بی‌مورد شود، ممکن است فضا آنقدر هیجانی و احساساتی شود که از متخلفان نیز حمایت کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با استقبال از تغییر رویکرد مدیریتی «شهربان» به رویکرد فرهنگ‌محور در دوره جدید مدیریت این مجموعه، خاطرنشان کرد: اساسا شورای شهر نیز رویکرد «شهر انسان‌محور» را دنبال می‌کند، لذا از هرگونه منش و رویکرد انسان‌محور و اجتماع‌محور در حوزه انضباط شهری حمایت می‌کند.

 

تاریخ انتشار خبر: 97/08/06

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.