1397/8/7 17:29:31
بازدیدها: 732
  • ارسال به دوستان
  • print
مدیربازرسی شهربان بازنشسته شد|| معارفه مدیر جدید بازرسی شهربان

مدیربازرسی شهربان بازنشسته شد|| معارفه مدیر جدید بازرسی شهربان

مدیر بازنشسته بازرسی شهربان تکریم و مدیر جدید بازرسی این مجموعه معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، به دنبال بازنشسته شدن علی اکبر ساری مدیر بازرسی شهربان، طی مراسمی با حضور علی ایرانشاهی جانشین سازمان بازرسی شهرداری تهران، سیدامیر فتاحیان مدیرعامل شهربان و جمعی از مدیران شهربان، از خدمات علی اکبر ساری تقدیر و محمد میرزایی به عنوان مدیرجدید بازرسی شهربان معارفه شد.

در این مراسم، فتاحیان با اشاره به این که بازنشستگی آغاز فصل جدیدی از زندگیست، گفت: همکار ارزشمند ما آقای ساری پس از سال ها خدمت صادقانه در مجموعه مدیریت شهری، به علت بازنشستگی، از جمع ما خداحافظی می­کنند و قطعاً دل خانواده بزرگ شهربان برای ایشان تنگ خواهد شد.

وی با بیان این که وظیفه خود میدانم از سالها تلاش صادقانه و متعهدانه آقای ساری صمیمانه تقدیر کنم، اظهار داشت: از این پس، آقای میرزایی که از مدیران جوان و متعهد حوزه بازرسی شهرداری هستند به عنوان مدیر بازرسی شهربان انجام خدمت خواهند نمود.

 

 

 

 

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.