1397/10/10 13:23:13
بازدیدها: 248
  • ارسال به دوستان
  • print
مدیرعامل شهربان خبر داد:     انجام ۱۲۳ هزار مأموریت انضباط شهری در آذرماه ۹۷

مدیرعامل شهربان خبر داد: انجام ۱۲۳ هزار مأموریت انضباط شهری در آذرماه ۹۷


مدیرعامل شهربان شهرداری تهران اعلام کرد: طی آذرماه جاری، ۱۲۳ هزار عملیات و مأموریت انضباط شهری با همکاری شهرداری های مناطق و نواحی پایتخت انجام شده است. 

 

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، سید امیر فتاحیان گفت: در آذر‌ماه ۹۷، با همکاری شهربان و شهرداری‌های مناطق و نواحی، تعداد ۱۲۳ هزار و ۲۱۹ عملیات و مأموریت انضباط شهری در نواحی ۱۲۳ گانه پایتخت انجام شده است.

 

فتاحیان افزود: نکته قابل توجه در این خصوص آن است که برای چندمین ماه پیاپی، با سیاستگذاری شهربان و‌ با حمایت شهرداری‌های مناطق و نواحی و نیز همراهی شهروندان، ماموریت‌های انضباط شهری در سه حوزه شهربان، حریم‌بان و معبربان بدون تنش و حاشیه انجام می‌شود. 

 

وی با بیان این‌که مأموریت‌های انضباط شهری در قالب‌های پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز، نظارت، صیانت، رفع سدمعبر و رفع تخلف توسط مأموران انضباط شهری (شهربانان، حریم‌بانان و معبربانان) انجام می‌شود، گفت: از تعداد ۱۲۳ هزار و ۲۱۹ ماموریت، ۷۹ هزار و ۱۱۰ مورد مربوط به پیشگیری و یا رفع تخلف در حوزه ساخت و ساز شهری، تعداد ۳۵ هزار و ۹۸۲ مورد مربوط به رفع سدمعبر و تسهیل رفت و آمد شهروندان و تعداد ۸ هزار و ۱۲۷ مأموریت هم مربوط به رفع تخلف و صیانت از حریم تهران است.


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.