1397/12/8 13:41:23
بازدیدها: 110
  • ارسال به دوستان
  • print
  انجام ۱۲۰ هزار مأموریت شهربان در بهمن ۹۷

انجام ۱۲۰ هزار مأموریت شهربان در بهمن ۹۷

 

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران اعلام کرد: ۱۲۰ هزار عملیات و مأموریت با همکاری شهرداری های مناطق و نواحی پایتخت در بهمن ۹۷ در پایتخت انجام شده است. 

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، سید امیر فتاحیان  گفت: در دیماه ۹۷، با همکاری شهربان و شهرداری‌های مناطق و نواحی، تعداد ۱۲۰ هزار و ۶۵۳ عملیات و مأموریت انضباط شهری در نواحی ۱۲۳ گانه پایتخت انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد ۱۲۰ هزار و ۶۵۳ ماموریت، ۷۸ هزار و ۸۶ مورد مربوط به پیشگیری و یا رفع تخلف در حوزه ساخت و ساز شهری، تعداد ۳۳ هزار و ۶۹۹ مورد مربوط به رفع سدمعبر و تسهیل رفت و آمد شهروندان و تعداد ۸ هزار و ۸۶۸ مأموریت هم مربوط به رفع تخلف و صیانت از حریم تهران است.

گفتنی است مأموریت‌های انضباط شهری در قالب‌های پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز، نظارت، صیانت، رفع سدمعبر و رفع تخلف توسط مأموران انضباط شهری (شهربانان، حریم‌بانان و معبربانان) انجام می‌شود و شهروندان می‌توانند با مشاهده هرگونه تخلف در حوزه‌های ساخت و‌ ساز در شهر تهران، تخلف در حریم پایتخت و تخلف در معابر عمومی به سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران اعلام گزارش کنند.print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.