1397/12/22 8:37:24
بازدیدها: 173
  • ارسال به دوستان
  • print
تکریم و عیادت «کمیته تکریم شهربان» از کارشناس مصدوم شهربان

تکریم و عیادت «کمیته تکریم شهربان» از کارشناس مصدوم شهربان

معاونین مالی-اداری و فنی-نظارت شهربان شهرداری تهران از کارشناس مصدوم شهربان در منطقه ۴ عیادت کردند. 

 

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، به دستور و نیابت از سیدامیرفتاحیان مدیرعامل شرکت شهربان، شهرام رئوفیان معاون مالی و اداری و حسین نیک‌منش سیگارودی معاون فنی و نظارت شهربان به عنوان اعضای کمیته تکریم این شرکت از محمدیوسف گرجی کارشناس شهربان مستقر در ناحیه ۵ منطقه ۴ عیادت کردند. 

محمدیوسف گرجی به همراه اکیپ شهربان در راستای حفظ حقوق شهروندی، اجرای قانون و جلوگیری از تخلف ساخت و‌ ساز به کارگاه ساختمانی مدنظر مراجعه کردند اما با مقاومت و رفتار خشن متخلفان ساخت و ساز روبرو شدند. سازندگان متخلف این بنا با حمله به ماموران شهربان، گرجی را از ناحیه پا مصدوم کردند. 

شهریورماه سال‌جاری بود که کمیته تکریم شهربان به دستور سید امیر فتاحیان مدیرعامل شهربان جهت تکریم کارکنان و نیروهای شهربان شهرداری تهران تشکیل شد و طی چندماه اخیر به صورت مستمر، در این راستا قدم برداشته است.
print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.