1398/7/23 12:1:9
بازدیدها: 218
  • ارسال به دوستان
  • print
برقراری انضباط شهری پیاده‌روی جاماندگان اربعین در تهران با ۳۷۰ نیروی شهربان

برقراری انضباط شهری پیاده‌روی جاماندگان اربعین در تهران با ۳۷۰ نیروی شهربان

مدیرعامل شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران از برقراری انضباط شهری پیاده‌روی جاماندگان اربعین در تهران با ۳۷۰ نیروی شهربان در راستای تسهیل آمد و شد و خدمت به عزاداران حسینی با همکاری شهرداری‌های مناطق خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، سیدامیر فتاحیان با اشاره به اینکه پاسداشت اربعین حسینی که هر سال از سال قبل، باشکوهتر و باعظمت‌تر برگزار می‌شود، رسانه‌ی تمام عیار تبلیغ آزادگی و خداباوری است، گفت: هرساله در پایتخت، شهروندان جامانده از پیاده روی بزرگ اربعین، از میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را به عشق سیدالشهدا (ع) راهپیمایی می‌کنند.
مدیرعامل شهربان و حریم‌بان با تأکید بر این‌که مدیریت شهری و شرکت شهربان و حریم‌بان افتخار دارد که برقراری انضباط شهری راهپیمایی بزرگ اربعین در پایتخت را عهده‌دار است، اظهار داشت: با تدبیر معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، جلسات هماهنگی شرکت شهربان با مناطق تهران در این خصوص برگزار شده و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، ۳۷۰ نیروی انضباط شهری با ۱۰۰ دستگاه خودرو و ۴۰ دستگاه موتورسیکلت در ۱۱ محور، انضباط شهری پیاده‌روی اربعین در تهران را از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برقرار خواهند کرد.
وی با بیان این‌که تمامی مناطق ۲۲ گانه در طرح برقراری انضباط شهری این مراسم معنوی با شرکت شهربان و حریم‌بان همکاری دارند، گفت: مناطق ۲۰، ۱۶، ۱۴، ۱۳، ۱۲، ۷ به عنوان مناطق معین در این طرح فعال هستند.
فتاحیان با بیان این‌که نیروهای شهربان از ساعت ۶ صبح روز ‌شنبه (اربعین حسینی) در محورهای تعیین شده مستقر خواهند شد، خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی نیروهای انضباط شهری تا ساعت ۱۶ روز اربعین ادامه خواهد داشت و در طول مسیر در راستای تسهیل آمد و شد شهروندان و حفظ انضباط معابر عمومی، از هرگونه بساط‌گستری و سدمعبر پیشگیری خواهند کرد.

print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.