1398/8/6 11:54:40
بازدیدها: 136
  • ارسال به دوستان
  • print
افزایش نظارت بر ساخت و‌ ساز در شهر و حریم در ایام تعطیلات

افزایش نظارت بر ساخت و‌ ساز در شهر و حریم در ایام تعطیلات

مدیرعامل شهربان از افزایش نظارت بر ساخت و‌ ساز در شهر و حریم شهر تهران در ایام تعطیلات و برخورد قانونی با متخلفان خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، سید امیر فتاحیان گفت: نظارت و فعالیت شبانه‌روزی نیروهای شهربان و حریم‌بان در نگهداشت، حفظ ایمنی و جلوگیری از تخلفات ساخت و ساز در شهر و حريم تهران در ایام تعطیلات افزایش می‌یابد. 

وی با تاکید بر این‌که یکی از مصادیق تضییع حقوق شهر و شهروندان، ارتکاب تخلفات ساخت و ساز در شهر و حریم شهرهاست، افزود: در تعطیلات جاری، در راستای حفاظت از حقوق شهروندی و قانون، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با همراهی و تعامل همکاران ما در شهرداری‌های نواحی و مناطق، نظارت بر حوزه ساخت و‌ ساز در شهر و حریم تهران افزایش یافته و با متخلفان برخورد قاطع قانونی صورت خواهد گرفت.  

مدیرعامل شهربان و حریم‌بان از شهروندان درخواست کرد در راستای برقراری انضباط شهری، در صورت مشاهده تخلفات ساخت و ساز، به سامانه‌های نظارتی شهرداری تهران گزارش نمایند.


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.