1398/8/13 9:34:6
بازدیدها: 151
  • ارسال به دوستان
  • print
اجرای طرح رفع سدمعبر بساط‌گستران و وانتی‌ها در منطقه ۸ تهران

اجرای طرح رفع سدمعبر بساط‌گستران و وانتی‌ها در منطقه ۸ تهران
مدیرعامل شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران از اجرای طرح انضباط شهری (رفع سدمعبر بساط‌گستران و وانتی‌ها) در منطقه ۸ شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، سید امیر فتاحیان گفت: در ادامه‌ اجرای طرح‌های انضباط شهری در مناطق مختلف تهران، طرح رفع سدمعبر بساط‌گستران و دستفروشان با همکاری شرکت شهربان و حریم‌بان، شهرداری منطقه ۸، پلیس راهور و نیروی انتظامی بدون تنش و حاشیه در این منطقه به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: سدمعبر، تضییع حقوق همه شهروندان به ویژه معلولان، سالمندان و کودکان است و از مصادیق بارز قانون‌شکنی و تخلف به شمار می‌رود.

فتاحیان با تاکید بر نقش مشارکت شهروندی در تحقق شعار «تهران شهری برای همه» خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در راستای حفظ حقوق شهروندی، تسهیل رفت و آمد شهروندان و رفع مزاحمت‌های ایجاد شده به واسطه سدمعبر بساط گستران، شهرداری تهران را در اجرای طرح‌های انضباط شهری یاری کنند.


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.