1395/4/24 18:12:29
بازدیدها: 771
  • ارسال به دوستان
  • print
يكسوى تخلف و تبانی «شهروند متخلف» است/قطع همكارى با 56 نيروى فاقد صلاحيت شهربان

يكسوى تخلف و تبانی «شهروند متخلف» است/قطع همكارى با 56 نيروى فاقد صلاحيت شهربان

 

ابوالقاسم چيذرى در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بيان اينكه همه ما موظف به اجراى قانون هستيم، گفت: تخلف و تباني يك پديده دو جانبه ميباشد كه يكسوي آن شهروند متخلف است!. پس همانگونه كه نيروهاى شهربان مكلف و ملزم به قانونگرايى و عمل به مفاد آيين نامه انضباطى هستند، شهروندان هم موظف به اجراى قوانين و پرهيز از تخلفات ساخت و ساز و سدمعبر در شهر ميباشند .


وى افزود: هرچند اكثريت نيروهاى شهربان صادقانه و دلسوزانه به شهر و شهروندان عزيز خدمت مى كنند و نيروهايى كه دچار لغزش و تخلف مى شوند در اقليت هستند اما برخورد قاطعانه با تخلف در هر سطحى يك ضرورت است.

چيذرى با اشاره به فعاليت مستمر كميته رسيدگى به تخلفات شهربان شهردارى تهران طى بيش از يكسال اخير، اظهار داشت: نيروهاى شهربان به عنوان ماموران برقرارى انضباط شهرى، بايد الگوى نظم، انضباط و قانونگرايى باشند.

مديرعامل شهربان با اشاره به نظارت مستمر و بدون اغماض شهربان بر عملكرد پيمانكاران و نيروهاى آن ، ادامه داد: طى 10 جلسه برگزار شده از سوى كميته رسيدگى به تخلفات شركت شهربان در سال 95، به پيمانكاران اعلام شد كه با 56 نفر از نيروهاى متخلف و فاقد صلاحيت، قطع همكارى شود.

وي با تاكيد بر اينكه رعايت شئونات سازمانى و مفاد آيين نامه انضباطى توسط تمامى پرسنل الزامى است، خاطرنشان كرد: از شهروندان عزيز هم درخواست داريم ما را در برقرارى انضباط شهرى ياری كنند.


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.