1396/4/1 14:59:51
بازدیدها: 426
  • ارسال به دوستان
  • print
برقراری انضباط شهری راهپیمایی روز قدس با ۳۲۰ نیروی شهربان

برقراری انضباط شهری راهپیمایی روز قدس با ۳۲۰ نیروی شهربان


 

مدیرعامل شهربان شهربان شهرداری تهران از برقراری انضباط شهری راهپیمایی روز قدس در پایتخت با ۳۲۰ مامور انضباط شهری خبر داد.

 

ابوالقاسم چیذری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعى تسنيم با بیان اینکه روز قدس فقط اختصاص به قدس ندارد، بلکه روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز انتفاضه ملت‌های ستمدیده علیه طرح‌های صهیونیستی- آمریکایی و کشورهای مرتجع عربی همچون عربستان است، گفت: حفظ شأن و نظم اين مراسم بزرگ از منظر انضباط شهرى يك ضرورت است.

 

وى با بيان اينكه حفظ و برقرارى انضباط شهرى يوم الله هايى همچون روز قدس، ٢٢ بهمن و ... بر عهده شهربان شهردارى تهران است، افزود: امسال نيز انضباط شهرى مراسم راهپيمايى روز قدس از سوى شهربان شهردارى تهران و با همكارى شهردارى هاى مناطق مستقر در محدوده راهپيمايى، با ٣٢٠ نيروى شهربان، ٧٤ دستگاه خودرو و ٥٣ دستگاه موتورسيكلت برقرار خواهد شد.

 

چيذرى خاطرنشان كرد: نيروهاى شهربان با استقرار در نقاط تعيين شده و محورهاى راهپيمايى، در راستاى صيانت از شأن راهپيمايى بزرگ روز قدس و آسايش عبور و مرور شهروندان، از هرگونه بساط گسترى و سدمعبر، جلوگيرى خواهند كرد.

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.