1396/4/4 12:15:0
بازدیدها: 364
  • ارسال به دوستان
  • print
300 نیروی شهربان «انضباط شهری» مراسم نماز عیدفطر را برقرار می کنند

300 نیروی شهربان «انضباط شهری» مراسم نماز عیدفطر را برقرار می کنند


 

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران گفت: 300 نیروی شهربان، انضباط شهری مراسم باشکوه نماز عیدسعیدفطر را برقرار می کنند.

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، ابوالقاسم چیذری با بیان اینکه نماز عید سعید فطر تجلی باشکوه، یکماه بندگی خالصانه شهروندان مومن است که روح معنویت را در کالبد شهر می دمد، اظهار داشت: تامین آسایش عبور و مرور نمازگزاران و شهروندان در مراسم نماز عیدسعیدفطر، یک افتخار بزرگ است و شهربان شهرداری تهران مفتخر است که در این راستا، انجام وظیفه می نماید.

 

وی افزود: امسال نیز، 300 نیروی شهربان با 58 دستگاه خودرو و 50 دستگاه موتورسیکلت، با استقرار در محورهای تعیین شده و پهنه بندی صورت گرفته، انضباط شهری این مراسم را برقرار می کنند.

 

چیذری با بیان اینکه نیروهای شهربان از ساعت 3 بامداد روز عیدفطر در محورهای تعیین شده مستقر می شوند و تا پایان مراسم نماز عیدفطر به انجام وظیفه خواهند پرداخت، خاطرنشان کرد: مهمترین وظیفه نیروهای شهربان در روز عیدفطر، جلوگیری از هرگونه سدمعبر در مسیرهای محل تردد شهروندان نمازگزار برای پیشگیری از ترافیک در عبور و مرور و جلوگیری از ایجاد مزاحمت با سدمعبر برای شهروندان است.

 

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.