1396/11/5 12:59:1
بازدیدها: 563
  • ارسال به دوستان
  • print
سومین روز دوره تخصصی آموزشی ویژه عوامل اجرایی انضباط شهری با موضوع «سدمعبر خوردویی» برگزار شد

سومین روز دوره تخصصی آموزشی ویژه عوامل اجرایی انضباط شهری با موضوع «سدمعبر خوردویی» برگزار شد


 

 

سومین روز از دوره هشت روزه آموزشی ویژه عوامل اجرایی انضباط شهری تهران با موضوع شاخص‌های سد معبر خودرویی و موتوری، شیوه های مواجهه با این تخلف و یکپارچه‌سازی نگرش ها در خصوص رفع سد معبر خودرویی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، سومین روز دوره تخصصی آموزشی ویژه عوامل اجرایی انضباط شهری تهران شامل سرگروه های انضباط شهری تهران (سرگروه های شهربان، حریم بان و معبربان)، کارشناسان شرکت شهربان در نواحی 123 گانه و نمایندگان پیمانکار در مناطق 22 گانه در سالن استاد شهریار بوستان ولایت با حضور مهدی فقیری قائم مقام معاونت امور مناطق سازمان حمل و نقل و ترافیک و سرگرد سید مسلم موسوی مدیر آموزش همگانی پلیس راهور تهران بزرگ به عنوان مدرس و سخنران برگزار شد.

فقیری قائم مقام معاونت امور مناطق سازمان حمل و نقل و ترافیک، سد معبر مصالح ساختمانی، سد معبر اصناف، سد معبر متکدیان، سد معبر بساط‌گستران(دستفروشان) و سد معبر خودرویی (وانت‌بارها) را پنج نوع سدمعبر عنوان کرد و گفت: هرچند در تمام ماموریت‌های هر پنج نوع سدمعبر جهت رفع، حضور ماموران پلیس ضرورت دارد اما در رفع سدمعبر خودرویی و وانت‌بارها، حضور پلیس راهور ضرورتی مضاعف دارد. 

سرگرد موسوی مدیر آموزش همگانی پلیس راهور تهران بزرگ نیز طی سخنانی ضمن تشکر از خدمات شرکت شهربان طی دو سال و نیم گذشته گفت: شرکت شهربان همواره متعهدانه در مسیر برقراری انضباط شهری قدم برداشته و همیشه در مواردی که پلیس به دلایل خاص نمی‌تواند وارد عمل شود این شرکت شهربان است که در انجام خدمت، پیشتاز بوده و اقدام کرده است. 

وی با بیان این‌که در ۵ سال آینده شش میلیون نفر به جمعیت مهاجران تهران افزوده می‌شود، اظهار داشت: از سوی دیگر، از هر سه خودرو در کشور یک خودرو وارد تهران می شود!
 
موسوی با تاکید بر این‌که بیشتر کسانی که مرتکب سدمعبر خودرویی و وانتی برای فروش کالا می‌شوند، جزو مهاجران به تهران هستند گفت: توقف یک بارفروش در معابر عمومی و مسدود کردن راه خودروهای در حال عبور باعث تغییر مسیر وسایل نقلیه شده و منتج به ایجاد سوانح متعدد رانندگی می شود و این فقط یکی از عواقب این کار متخلفانه است. 

وی در پایان بر ضرورت همکاری مشترک پلیس راهور و شهرداری برای رفع سدمعبر خودرویی در پایتخت تاکید کرد. 

دوره تخصصی آموزشی ویژه عوامل اجرایی انضباط شهری در راستای استمرار فرایند آموزش نیروهای انضباط شهری پایتخت با هدف خدمت رسانی بیشتر و باکیفیت تر به شهر و شهروندان و نیز در آستانه اجرای طرح انضباط شهری ویژه ایام منتهی به پایان سال و طرح استقبال  از بهار، به مدت هشت روز از سوم تا یازدهم بهمن ماه 96 در سالن استاد شهریار بوستان ولایت از سوی شرکت شهربان شهرداری تهران برگزار می شود.

 

 

 

 

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.