1396/12/9 11:34:50
بازدیدها: 422
  • ارسال به دوستان
  • print
نشست هماهنگى برقرارى انضباط شهرى ویژه طرح استقبال از بهار برگزار شد

نشست هماهنگى برقرارى انضباط شهرى ویژه طرح استقبال از بهار برگزار شد


نشست هماهنگى اجراى طرح برقرارى انضباط شهرى در قالب طرح بزرگ استقبال از بهار برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومى شهربان شهردارى تهران، نشست هماهنگى اجراى طرح برقرارى انضباط شهرى در قالب طرح بزرگ استقبال از بهار با حضور ابوالقاسم چيذرى مديرعامل شهربان، معاونين، مديران و كاركنان ستادى شهربان شهردارى تهران برگزار شد. 

طرح انضباط شهری (حفاظت از معابر عمومی) ویژه ایام منتهی به پایان سال که از سوی شهربان و با نظارت معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران تهیه شده است با ابلاغ از سوی دکتر نجفی شهردار تهران به اجرا در خواهد آمد. در این طرح، نظارت و هماهنگی بر عهده شهربان است و شهرداری‌های مناطق ۲۲ گانه تهران، مسئولیت اجرا و آمریت را بر عهده خواهند داشت. 

چيذرى در اين نشست با اشاره به تهيه و تدوين طرح انضباط شهرى ويژه ايام پايان سال از سوی شرکت شهربان، بر ضرورت اجراى دقيق اين طرح در پايتخت از سوى مناطق ٢٢ گانه پس از ابلاغ نهایی تأكيد كرد و گفت: شركت شهربان نيز در جايگاه «نظارت عالیه» باید به وظایف نظارتی خود در خصوص اجرای دقیق طرح انضباط شهری و حفاظت از معابر عمومی با هدف تسهیل رفت و آمد شهروندان و کمک به کاهش ترافیک سنگین این ایام، عمل نماید.

 

 

 

 

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.