1396/12/20 12:27:16
بازدیدها: 436
  • ارسال به دوستان
  • print
دبیرخانه شورای راهبری انضباط شهری تهران راه‌اندازی شد

دبیرخانه شورای راهبری انضباط شهری تهران راه‌اندازی شد

دبیرخانه شورای راهبری انضباط شهری تهران راه‌اندازی شد

در پی دستور و ابلاغ شهردار پایتخت، دبیرخانه شورای راهبری انضباط شهری تهران در شرکت شهربان راه‌اندازی شد. 

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، در پی دستور و ابلاغ دکتر نجفی شهردار پایتخت، دبیرخانه شورای راهبری انضباط شهری تهران در شرکت شهربان راه اندازی شد.

در این راستا، پس از برگزاری جلسات تخصصى با حضور مدیران مسئول در شهرداری و مسئولان سازمانها و واحدهای ذیربط و اثرگذار( دادستانی، پلیس راهور ناجا، پلیس تهران، اتاق اصناف تهران و...) و بررسی زوایای گوناگون حوزه انضباط شهری، هفت کمیته تخصصی با هدف برقراری انضباط شهری، رفع مشکلات و معضلات این حوزه و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان در این زمینه تشکیل شد.

کمیته سدمعبر ساختمانی و عمرانی، کمیته سدمعبر صنفی، کمیته سدمعبر دستفروشان، کمیته سدمعبر سیار و خودرویی، کمیته سدمعبر متکدیان، کمیته حقوقی و هماهنگی قضایی و کمیته اطلاع رسانی و آموزش شهروندی، کمیته های هفتگانه تشکیل شده در حوزه انضباط شهری تهران هستند.

همچنین به دستور شهردار پایتخت، «شورای راهبری انضباط شهری تهران» نیز با محوریت معاونت هماهنگی امور مناطق و عضویت معاونت های خدمات شهری، امور اجتماعی و فرهنگی، حمل و نقل و ترافیک، شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی، مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری و یگان حفاظت شهرداری تهران جهت سیاستگذاری و نظارت بر عملکرد کمیته‌های هفتگانه تشکیل و شرکت شهربان به عنوان دبیرخانه این شورا تعیین شد. 

در همین راستا، روز گذشته با حضور ابوالقاسم چیذری مدیرعامل شهربان و معاونین و مدیران این مجموعه، دبیرخانه شورای راهبری انضباط شهری تهران در شرکت شهربان راه‌اندازی شد. 

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.