1397/1/27 12:28:36
بازدیدها: 512
  • ارسال به دوستان
  • print
اجرای طرح سلامت اداری و پایش نیروهای انضباط شهری تهران

اجرای طرح سلامت اداری و پایش نیروهای انضباط شهری تهران


طرح ویژه سلامت اداری و پایش نیروهای انضباط شهری تهران از سوی شهربان شهرداری تهران با هدف تشویق و ارتقای جایگاه نیروهای دارای صلاحیت و قطع همکاری با نیروهای فاقد صلاحیت اجرا می­شود.


به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، در راستای ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی به شهر و شهروندان و با هدف ارتقای سطح سلامت اداری، تقویت شایسته سالاری، ایجاد و تقویت انگیزه در بین نیروهای متعهد انضباط شهری تهران، طرح ویژه سلامت اداری و پایش نیروهای پیمانکاری انضباط شهری از سوی شرکت شهربان به عنوان ناظر عملکرد مجموعه‌های پیمانکاری انضباط شهری اجرا می­شود.

در این طرح، پس از بررسی صلاحیت کاری، اخلاقی و تحصیلی نیروهای اجرایی انضباط شهری از طریق معاونت اداری مالی، معاونت فنی و نظارت، اداره بازرسی، اداره حراست و کمیته­ های انضباطی و تخلفات شرکت شهربان، جمعی از نیروهای انضباط شهری دارای صلاحیت­های لازم، ارتقای شغلی خواهند گرفت و با جمعی از نیروهای فاقد صلاحیت، از سوی مجموعه‌های پیمانکاری قطع همکاری صورت می­ گیرد.


سلامت اخلاقی و کاری، دارا بودن مدرک لیسانس و لیسانس به بالا، وجدان کاری و انضباط اداری، پاکدستی و برخورداری از شاخصه­ های توانمندی برای ارتقاء از جمله شرایط تشویق و ارتقای جایگاه شغلی نیروهای پیمانکاری تحت نظارت شهربان در «طرح سلامت اداری و پایش نیروهای انضباط شهری پایتخت» است.

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.