1397/1/28 10:13:20
بازدیدها: 850
  • ارسال به دوستان
  • print
 واگذاری مأموریت‌های شرکت شهربان به مناطق ۲۲گانه|| شرکت شهربان بر عملکرد مناطق «نظارت عالیه» خواهد کرد

واگذاری مأموریت‌های شرکت شهربان به مناطق ۲۲گانه|| شرکت شهربان بر عملکرد مناطق «نظارت عالیه» خواهد کردماموریت‌های شرکت شهربان پس از بررسی‌های دقیق و کارشناسی به مناطق ۲۲ گانه واگذار شد و شرکت شهربان عهده‌دار «نظارت عالیه» بر عملکرد مناطق در این مأموریت‌ها خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، در جلسه مشترک معاونین هماهنگی و امور مناطق و خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران مقرر شد پس از بررسی‌های دقیق کارشناسی، وظایف و ماموریت‌های شرکت شهربان(معبر، حریم و شهر) به مناطق ۲۲ گانه واگذار شود و شرکت شهربان بر عملکرد مناطق در این حوزه‌ها «نظارت عالیه» داشته باشد.

در راستای چگونگی تحقق ابلاغیه شهردار تهران مبنی بر تفویض بخشی از اختیارات ستاد، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران به مناطق و نواحی؛ جلسه‌ای با حضور حسن رباطی معاون هماهنگی و امور مناطق و مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست تشکیل شد. در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد، ضمن پیش‌بینی تمهیدات لازم و بررسی‌های دقیق کارشناسی، ماموریت‌های شرکت شهربان در امور مربوط به حوزه سدمعبر عمومی و ساختمانی، کنترل ساخت و ساز در شهر و کنترل حریم به مناطق واگذار شود و شرکت شهربان به عنوان ناظر عالی بر این عملکردها نظارت عالیه نماید.


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.