1397/3/19 10:4:24
بازدیدها: 306
  • ارسال به دوستان
  • print
برقراری انضباط شهری مراسم ارتحال امام(ره) با ٢٠٠ نیروی شهربان

برقراری انضباط شهری مراسم ارتحال امام(ره) با ٢٠٠ نیروی شهربان


در راستای آسایش زائران و حفظ شأن مراسم معنوی ارتحال امام خمينى(ره)، انضباط شهرى اين مراسم توسط ٢٠٠ نيروى شهربان برقرار شد. 

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، انضباط شهری بیست و نهمین مراسم سالگرد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) با همکاری مناطق ۲۲ گانه شهرداری و با مدیریت شهربان شهرداری تهران برقرار شد. 

در همین راستا، طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و پهنه‌بندی کارشناسانه فضای محیطی حرم مطهر امام(ره) و بزرگراه‌های اطراف، نظم و انضباط شهری و محیطی شایسته این مراسم معنوی از ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۱۳ خردادماه ۹۷ تا پایان مراسم ارتحال در روز ۱۴ خرداد، تامین گردید.

در بیست و نهمین مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، ۲۰۰ نیروی انضباط شهری با ٦٠ دستگاه خودرو با استقرار در ١١ درب اصلى، پهنه‌های تعیین شده و بزرگراه‌ها و معابر منتهی به حرم مطهر امام (ره) انجام وظیفه کردند.

در ایام برگزاری این مراسم از بساط‌گستری در محوطه حرم مطهر و اطراف و معابر اصلی جلوگیری و هرگونه سدمعبر در راستای تسهیل رفت و آمد شهروندان و زائران، ممانعت از ایجاد ترافیک و حفاظت از معابر عمومی ممنوع اعلام شد.

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.