1397/6/18 13:11:12
بازدیدها: 1555
  • ارسال به دوستان
  • print
معارفه مدیرعامل شهربان/ فتاحیان: تعامل شهربان و مناطق عامل حفظ حقوق شهر و شهروندان است

معارفه مدیرعامل شهربان/ فتاحیان: تعامل شهربان و مناطق عامل حفظ حقوق شهر و شهروندان است

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شهربان با حضور یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران برگزار و سید امیر فتاحیان به عنوان مدیرعامل شهربان جایگزین محمدرضا علیپور شد.

یزدانی در این مراسم با اشاره به جایگاه حساس شهربان و حوزه عملکردی این مجموعه، گفت: آقای مهندس فتاحیان از مدیران باسابقه و توانمند حوزه شهری و شهرداری تهران هستند و امیدواریم با حضور ایشان، شاهد تغییرات و تحولات مثبت و مورد نیاز در مجموعه شهربان باشیم که پیشانی مدیریت شهری به شمار می‌رود.

فتاحیان نیز طی سخنانی با تشکر از افشانی شهردار تهران و یزدانی معاون خدمات شهری به خاطر حسن نظر و‌ اعتمادی که در انتخاب وی به عنوان مدیرعامل شهربان داشته‌اند، اظهار داشت: با همراهی و همدلی یکایک کارکنان ستادی، همکاران صف و مأموران انضباط شهری، تماما از ظرفیت‌های موجود در مجموعه شهربان برای دستیابی به اهداف سازمانی این نهاد خدمتگزار در راستای تحقق آرمان‌های مدیریت شهری استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به جایگاه حساس شهربان در مجموعه مدیریت شهری و پایتخت گفت: نیروهای خدمتگزار انضباط شهری از قانون و نظم، حراست می‌کنند و شایسته بهترین حمایت‌ها هستند.

مدیرعامل شهربان با تاکید بر این‌که حفظ حقوق شهر و‌ شهروندان، رویکرد اصلی در برنامه‌های مأموریتی شهربان خواهد بود، تصریح کرد: تعامل میان مناطق و شهربان، اولویت ماست و قطعاً در سایه این تعامل است که می‌توان کیفیت حفظ حقوق شهر و‌ شهروندان را ارتقاء داد

فتاحیان افزود: پایبندی به شایسته سالاری در بهره‌گیری از ظرفیت‌های منابع انسانی، اصلاح رویکرد ماموریت‌های انضباط شهری و پیگیری مطالبات نیروهای خدوم شهربان، حریم‌بان و معبربان از اولویت‌های اینجانب است.

وی با تاکید بر این‌که از نزدیک با مظلومیت‌های ماموران انضباط شهری و اشتباهات این عزیزان آشنا هستم، خاطرنشان کرد: با یاری خداوند متعال، حمایت‌های شهردار محترم پایتخت و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران و با همدلی و حمایت یکایک مدیران و نیروهای دلسوز حوزه انضباط شهری، در مسیر خدمت به شهروندان عزیز و ایجاد اصلاحات لازم در این حوزه قدم بر خواهیم داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.