1397/6/24 17:47:45
بازدیدها: 378
  • ارسال به دوستان
  • print
محجوب: مجلس از تحول در رویکردهای شهربان حمایت می‌کند

محجوب: مجلس از تحول در رویکردهای شهربان حمایت می‌کند

محجوب در گفتگو با «شهربان»:

مجلس از تحول در رویکردهای شهربان حمایت می‌کند

 

رئیس فراکسیون کارگری مجلس تاکید کرد نمایندگان مجلس از تحولات در رویکردهای مأموریتی انضباط شهری از سوی مدیریت جدید شهربان حمایت می‌کنند. 

 

علیرضا محجوب در گفتگو با روابط عمومی «شهربان» با بیان این‌که حساس‌ترین بخش در مجموعه مدیریت شهری پایتخت، حوزه شهربان و انضباط شهری است، گفت: قطعاً نمایندگان مجلس از تغییر و تحول در رویکرد مأموریت‌های انضباط شهری از سوی مدیریت جدید شرکت شهربان حمایت می‌کنند و‌ این تغییرات را ضروری می‌دانند. 

 

وی افزود: برای آن‌که قانون به دقت اجرا شود، باید آنچه گفته و حکم کرده، در هنگام مواجهه با مردم به صورت ظریف‌ و حرفه‌ای اجرا گذاشته شود و در صورتی که مأمور اجرای قانون، خودش از قانون تخطی کرد با او برخورد قاطع صورت گیرد.

 

 وی در خصوص ملاحظات و الزامات اجرای بهینه مأموریت‌های انضباط شهری اظهار داشت: آنچه در باب دستفروشی و رفع سد معبر می‌توان گفت، این است که هم کوتاهی در اجرای قانون و هم زیاده‌روی در اجرای آن، باعث آسیب به جامعه می‌شود.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ممکن است در مواردی، خود ماموران شهرداری در راه اجرای تدابیر انضباط شهری، در معرض تهاجم نابجا و آسیب قرار بگیرند؛ در واقع اگر کسی فکر می‌کند حق با اوست، باید در چارچوب قانون رفتار کند و حقوق ماموران دولت را رعایت کند، چرا که ساز و کارهایی برای پیگیری حقوق هر فرد تعریف شده است. 

 

محجوب خاطرنشان کرد: در عین حال، همانگونه که رویکرد مدیریت جدید شهربان هم بر «اجرای قانون با رفتار صحیح» است، مجریان قانون باید خویشتن‌دار باشند و به گونه‌ای انضباط شهری را پیگیری و عبور و مرور مردم را تسهیل کنند که باعث اجحاف در حق کسی نشوند.
print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.