1397/6/27 11:27:6
بازدیدها: 281
  • ارسال به دوستان
  • print
فتاحیان: نظارت بر ساخت و‌ ساز در شهر و حریم تهران در ایام تعطیلات محرم تشدید می‌شود

فتاحیان: نظارت بر ساخت و‌ ساز در شهر و حریم تهران در ایام تعطیلات محرم تشدید می‌شود

مدیرعامل شهربان از نظارت و فعالیت شبانه‌روزی شهربان در نگهداشت، حفظ ایمنی و جلوگیری از تخلفات ساخت و ساز در شهر و حريم تهران در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

سید امیر فتاحیان در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا گفت: متخلفان ساخت و ساز در ایام تعطیل، با این تحلیل که نظارت تعطیل است، تحرکات متخلفانه خود را در سطح شهر و حریم تهران افزایش می‌دهند که این موضوع، نظارت جدی‌تر شهربان و مناطق را می‌طلبد. 

وی با اشاره به این‌که تخلف در ساخت و ساز، ضایع کردن حقوق شهروندی و شکستن حریم قانون است، اظهار داشت: جای تأسف دارد که برخی‌ها در ایام دارای حرمتی همچون تاسوعا و عاشورای حسینی، به جای ترک تخلف، علاقه بیشتری به تخلف و قانون‌شکنی پیدا می‌کنند! 

مدیرعامل شهربان ادامه داد: در راستای حفاظت از حقوق شهروندی و قانون، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با همراهی و تعامل همکاران ما در شهرداری‌های نواحی و مناطق، نظارت بر حوزه ساخت و‌ ساز در شهر و حریم تهران افزایش می‌یابد و با متخلفان برخورد قاطع قانونی صورت خواهد گرفت.  

فتاحیان خاطرنشان کرد: از شهروندان محترم هم تقاضامندیم در راستای برقراری انضباط شهری، در صورت مشاهده تخلفات ساخت و ساز، به سامانه‌ ۱۳۷ شهرداری اعلام تخلف نمایند.

print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.