1397/6/31 15:40:16
بازدیدها: 180
  • ارسال به دوستان
  • print
شناسایى و جلوگیرى از ۳۰۰ تخلف ساخت و ساز در تاسوعا و عاشورای حسینی

شناسایى و جلوگیرى از ۳۰۰ تخلف ساخت و ساز در تاسوعا و عاشورای حسینی

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران از شناسایی و جلوگیری از ۳۰۰ مورد تخلف ساخت و ساز در تعطیلات عزاداری حسینی در شهر و حریم تهران با همکاری‌ شهرداری‌های مناطق و نواحی خبر داد.

سید امیر فتاحیان در گفتگو‌با خبرگزاری ایسنا با بیان این‌که با همکاری شهربان و شهرداری‌های مناطق و نواحی، نظارت مستمر بر روند ساخت و ساز در شهر و حریم تهران، با جدیت در دستور کار قرار دارد، گفت: این نظارت‌ها به صورت میدانی و مجازی (از طریق مرکز مانیتورینگ شهربان) انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به عزم متخلفان برای تسریع در تخلفات ساخت و ساز در ایام تعطیل اظهار داشت: در راستای پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز شهری و حریم، شهربانان و حریم‌بانان شهر تهران، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در ایام تعطیلات با جدیت بیشتر فعالیت دارند. 

فتاحیان افزود: در همین راستا، با همکاری شهرداری‌های مناطق و نواحی پایتخت، در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی از حدود ۳۰۰ مورد تخلف ساخت و ساز در شهر و حریم تهران جلوگیری به عمل آمد. 

مدیرعامل شهربان با تاکید بر این‌که کاهش تخلفات ساخت و ساز قطعاً نیازمند تعامل و همکاری دستگاه‌های ذیربط با مجموعه مدیریت شهری و شهربان است، خاطرنشان کرد: تقاضای ما از نهادهای متولی آسیب‌شناسی و فرهنگی این است که با فرهنگسازی در حوزه‌های قانون‌پذیری و اهمیت انضباط شهری، به کاهش تخلفات شهری و قانون‌شکنی کمک نمایند.

print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.