1397/7/3 14:8:39
بازدیدها: 236
  • ارسال به دوستان
  • print
مدیرعامل شهربان خبر داد:  انجام ۳۶ هزار عملیات و مأموریت انضباط شهری طی ۱۰ روز

مدیرعامل شهربان خبر داد: انجام ۳۶ هزار عملیات و مأموریت انضباط شهری طی ۱۰ روز


مدیرعامل شهربان شهرداری تهران از انجام ۳۶ هزار عملیات و مأموریت انضباط شهری طی ۱۰ روز گذشته با همکاری شهرداری‌های مناطق و نواحی و‌ شرکت شهربان خبر داد. 

سید امیر فتاحیان با بیان این‌که کارویژه اصلی شهربان شهرداری تهران، نظارت عالیه است، گفت: مأموران انضباط شهری (شهربانان، حریم‌بانان و معبربانان)، در سه حوزه مأموریتی پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز در شهر تهران، صیانت از حریم پایتخت و رفع سدمعبر با هدف حفاظت از معابر عمومی و تسهیل رفت و آمد شهروندان، فعال هستند. 

وی با اشاره به این‌که در حال حاضر، روزانه به طور میانگین، نزدیک به ۳ هزار و ۶۰۰ هزار عملیات و مأموریت انضباط شهری در سطح مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می‌شود، اظهار داشت: طی هفت روز اخیر (از ۲۰ تا ۳۰ شهریورماه ۹۷)، با همکاری شهرداری‌های مناطق و نواحی و شرکت شهربان، تعداد ۳۶ هزار  و ۴۱ عملیات و مأموریت انضباط شهری در پایتخت در قالب‌های پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز، نظارت، صیانت و رفع تخلف انجام شده است. 

مدیرعامل شهربان ادامه داد: از تعداد ۳۶ هزار و ۴۱ عملیات مذکور،  ۲۰ هزار و ۸۷۲ مورد مربوط به پیشگیری و یا رفع تخلف در حوزه ساخت و ساز شهری، تعداد ۱۲ هزار و ۲۰۳ عملیات مربوط به رفع سدمعبر و تسهیل رفت و آمد شهروندان و تعداد ۲ هزار و ۹۶۶ مورد هم مربوط به رفع تخلف و صیانت از حریم تهران است. 

وی خاطرنشان کرد: بی‌تردید، انضباط شهری و کاهش تخلفات با همراهی شهروندان در اجرای قانون و فرهنگسازی محقق خواهد شد.

print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.