1397/7/9 14:36:31
بازدیدها: 454
  • ارسال به دوستان
  • print
ارسال پرونده تخلف ۱۳ مأمور انضباط شهری به کمیته تخلفات شهربان

ارسال پرونده تخلف ۱۳ مأمور انضباط شهری به کمیته تخلفات شهربان

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران از ارسال پرونده تخلف ۱۳ مأمور انضباط شهری به کمیته تخلفات شهربان خبر داد.

 

سید امیر فتاحیان در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در راستای ارتقای سطح سلامت اداری، مدیریت عادلانه منابع انسانی و حفظ حقوق شهروندی، مأموران قانونمدار و پاکدست انضباط شهری تشویق می‌شوند و با مأموران متخلف انضباط شهری برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

وی افزود: در همین راستا، پرونده تخلف ۱۳ مأمور انضباط شهری (شهربان، حریم‌بان، معبربان) به کمیته تخلفات شرکت شهربان ارسال شد.

فتاحیان خاطرنشان کرد: تخلف از آیین نامه انضباطی، رفتار خشن(عدم خودکنترلی) و یا دریافت وجه نامشروع از جمله جرائمی است که حکم قاطع، قانونی و لازم‌الاجرای کمیته تخلفات شهربان را در پی خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، به زودی سامانه ارتباط مستقیم شهروندان با مدیرعامل شهربان شهرداری تهران برای دریافت گزارش‌ها، انتقادات و دیدگاه‌های مردمی و نظارت شهروندان بر حوزه‌های مأموریتی انضباط شهری رونمایی می‌شود.


لینک خبر:

https://www.isna.ir/news/97070905095

 


 


print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.