1397/7/10 15:21:27
بازدیدها: 866
  • ارسال به دوستان
  • print
انتصابات جدید در شهربان با رویکرد جوانگرایی و بهبود عملکرد

انتصابات جدید در شهربان با رویکرد جوانگرایی و بهبود عملکرد

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران چند انتصاب جدید را در راستای جوانگرایی، ارتقای سلامت سازمانی و‌ بهبود عملکرد این مجموعه انجام داد. 

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، سید امیر فتاحیان در راستای چابک‌سازی، جوانگرایی و‌ ارتقای سلامت سازمانی، علیرضا جعفری(از معاونین خدمات شهری مناطق تهران) را به عنوان سرپرست معاونت فنی و نظارت، رضا رضایی (از مدیران مجموعه شهربان) را به عنوان مشاور و مسئول پیگیری ویژه مدیرعامل، حمید دهبان(معاون سابق فنی و نظارت شهربان) را به عنوان مشاور مدیرعامل و رئیس مرکز کنترل و نظارت هوشمند، مرتضی شمسی (از کارشناسان شهربان) را به عنوان ناظر شرکت در امور شهربان مناطق ۱۰،۹،۸،۷، محسن حسین‌پور (از کارشناسان شهربان) را به عنوان مدیر دفتر مدیرعامل و جواد یکتایی (از کارشناسان شهربان) را به عنوان کارشناس مسئول فناوری ارتباطات و اطلاعات منصوب کرد. 

رویکرد ارتقا‌ء پرسنل شهربان و انتخاب بر مبنای شایسته‌سالاری(تخصص متعهدانه) از مهمترین رویکردهای مدیرعامل شهربان در انتصابات است.

 

 

print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.