1397/7/23 14:49:16
بازدیدها: 165
  • ارسال به دوستان
  • print
سدمعبر؛ تضییع حقوق شهروندان به ویژه روشندلان

سدمعبر؛ تضییع حقوق شهروندان به ویژه روشندلان


مدیرعامل شهربان در پیامی تاکید کرد: امیدوارم هیچ‌کدام از ما با سدمعبر، عامل تضییع حقوق شهروندی به ویژه شهروندان روشندل نباشیم.

به گزارش روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، سید امیر فتاحیان مدیرعامل شهربان، در پیامی به مناسبت روز جهانی عصای سفید، ضمن تبریک این روز به جامعه روشندلان، «سدمعبر» را یکی از مصادیق بارز تضییع حقوق شهروندان به ویژه روشندلان خواند. متن این پیام به شرح زیر است:

«روشندلان، فرهیختگانی هستند که جهان هستی را با چشم‌های قلب خویش به نظاره می‌نشینند و با طمأنینه درونی‌شان، امواج دل‌انگیز آرامش را در میان ما منتشر می‌کنند. 

کوچکترین و بدیهی‌ترین حقی که روشندلان بر گردن ما دارند، «رفع سدمعبر» و تسهیل آمد و شد این عزیزان است که مدیریت شهری و شهربان مفتخرند، این وظیفه را عهده‌دار باشند. 

لذا از آن‌جا که وظیفه یکایک ماست که در حفظ حقوق روشندلان، دغدغه‌مند و کوشا باشیم؛ از این رو، از شهروندان عزیز تقاضامندیم در برقراری انضباط شهری با رفع سدمعبر و حفاظت از معابر عمومی، همراه و همدل مدیریت شهری باشند. 

در پایان، ۲۳ مهر ماه «روز جهانی عصای سفيد» را به روشندلان عزيز جامعه تبريک عرض نموده و از درگاه خداوند دانا، سربلندی و سعادت روزافزون این عزیزان را مسئلت دارم و امیدوارم هیچ‌کدام از ما با سدمعبر، عامل تضییع حقوق شهروندی به ویژه شهروندان روشندل نباشیم.»

print
rating
  نظرات


سخن ما
 
تهران بزرگترین کلان شهر کشور عزیزمان، با در بر داشتن طیف گسترده‌ای از کاربری های شهری و عصاره‌ای از خرده فرهنگهای ناب ایرانی، اتخاذ نگاهی جامع و مشارکتی در امر مدیریت شهری را الزام می نماید. در میان مجموعه فرآیندهای مدیریت شهر، امر نظارت بر شهرسازی
روابط عمومی شرکت شهربان وحریم بان
 
آدرس: بزرگراه شهید آیت الله مدرس، خیابان میرداماد، بن بست قدوسی، کوچه 12 بهمن، شماره 20
تلفن تماس: 26-22264022 (21)

فکس:         22264028 (21)

پیامک:  5000235
کلیه حقوق این پورتال برای شرکت شهربان و حریم بان محفوظ می‌باشد.